Naprawa i serwis falowników

Naprawa i serwis falowników to specjalizacja naszej firmy. Serwis EiAplus oferuje naprawy falowników 1-fazowych oraz 3-fazowych większości producentów obecnych na rynku. Naprawiamy falowniki małych mocy, a także urządzenia o dużej mocy. Zajmujemy się również naprawą innych urządzeń automatyki.

Podczas naprawy falowników najważniejszy jest dla nas kontakt z Klientem. Przez cały etap serwisu informujemy Klienta o przebiegu i kosztach naprawy. Przeprowadzamy diagnostykę i wycenę przywiezionych lub wysłanych do nas falowników.

Falowniki są drogimi urządzeniami, niektóre modele nie są już produkowane lub trudno dostępne, dlatego w większości przypadków naprawa jest najlepszym wyjściem i pozwala zaoszczędzić naszym Klientom pieniądze.

Oferujemy szybką i fachową diagnostykę oraz profesjonalną naprawę Państwa urządzeń w możliwie najszybszym czasie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sfinalizować nawet najbardziej skomplikowane naprawy. Posiadamy profesjonalne stanowisko diagnostyczne wyposażone w niezbędne narzędzia i oprogramowanie.

Falowniki są urządzeniami poddawanymi wpływom wysokich temperatur i kurzu. Zalecamy wykonywanie okresowych przeglądów serwisowych co w większości przypadków zapobiega poważnym usterkom.

Jeśli szukacie Państwo sprawdzonego partnera, który zadba o Państwa falowniki to zapraszamy do kontaktu. Zawsze dokładamy największych starań, aby zaproponować naszym Klientom optymalne rozwiązanie.

Serwis falowników Danfoss

Sprzedaż falowników

Jeśli naprawa falownika jest zbyt kosztowna i nieopłacalna ze względu na bardzo rozległe uszkodzenia wtedy konieczny jest zakup nowego falownika.

Firma EiAplus oferuje sprzedaż falowników większości producentów.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie +48885303490

SERWIS ELEKTRONIKI PRZEMYSŁOWEJ POZNAŃ. NAPRAWA FALOWNIKÓW POZNAŃ. NAPRAWA ZASILACZY. SERWIS FALOWNIKÓW VACON, DANFOSS, LOVATO, LG, LS, EATON, MOELLER, ALLEN BRADLEY, FUJI ELECTRONICS I INNYCH. SPRZEDAŻ FALOWNIKÓW, KORZYSTNE CENY, FALOWNIKI POZNAŃ