Naprawa i serwis elektroniki i automatyki przemysłowej to specjalizacja firmy EiAplus. Kładziemy nacisk na poprawne i staranne wykonanie naszego serwisu, a co za tym idzie zadowolenie klienta. Specjalistyczne stanowisko diagnostyczne pozwala na wykrycie usterki, a wiedza i doświadczenie skutkuje szybką i fachową naprawą urządzenia. Na nowe części i wykonane czynności serwisowe zawsze udzielamy gwarancji. Po otrzymaniu urządzenia sprawdzamy poprawność działania i wyceniamy koszty naprawy. Wycena naprawy jest całkowicie darmowa! W celu akceptacji ewentualnych kosztów naprawy kontaktujemy się z klientem i po wyrażeniu zgody przystępujemy do naprawy.

Specjalizujemy się w skomplikowanych naprawach płyt elektronicznych różnych urządzeń. Niekiedy ulegnie uszkodzeniu część elektroniczna urządzenia, które nie jest już produkowane. Opłaca się wówczas naprawić takie urządzenie.

Zajmujemy się również prostymi naprawami urządzeń elektronicznych. Realizowane przez nas naprawy są wykonane fachowo oraz są atrakcyjne cenowo.

Serwis zajmuje się naprawami urządzeń takich jak:

Zatem jeżeli są Państwo zainteresowani naszym serwisem, zapraszamy do formularza kontaktowego.
Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni z naszych usług.

Oferujemy możliwie najszybszą obsługę serwisową i terminową realizację zlecenia. 

Galeria Serwisu