Poprawa zasięgu i szybkości działania sieci WiFi

Poprawa zasięgu sieci WiFi.

Zapewne spora część z nas codziennie spotyka się z problemem powolnego działania Internetu. W szczególności w dobie epidemii koronawirusa, kiedy część z nas pracuje w domu, dzieci odbywają zajęcia lekcyjne przez Internet.  Mimo zakupu u operatora szybkiego Internetu, ten nadal na naszych urządzeniach nie działa zadowalająco. Często sieć WiFi zrywa połączenie w niektórych częściach mieszkania lub domu, a nawet bywa, że działa tylko w obrębie jednego pokoju. 

Operatorzy w umowie deklarują prędkość Internetu np na poziomie 300 Mbps – jednak ta prędkość dotyczy połączenia przewodowego. W przypadku połączeń bezprzewodowych należy wziąć pod uwagę zastosowaną technologię w naszych laptopach lub smartfonach, a także przepustowość i moc Routera WiFi. Kiepskiej jakości router bezprzewodowy nie zapewni deklarowanej przez operatora prędkości przesyłu.

Firma EiAplus wykonuje usprawnienia działania Internetu poprzez wykorzystanie urządzeń o wysokiej przepustowości i mocy. Naszym celem jest aby nasz Klient mógł korzystać z Internetu w całym mieszkaniu/domu/firmie z pełną prędkością łącza.

WiFi

W celu uzyskania więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu